דף הבית‏ > ‏מי אנחנו‏ > ‏

דבר המנהל


26.03.2020 

קהילה יקרה,

הבוקר הוחלט כי צוותי ההוראה יחזרו למתכונת של למידה מרחוק, ואנו בשבילי רעות ממשיכים בתקשורת הרציפה אתכם, ילדים והורים. התקנות החדשות שהתבשרנו עליהן אמנם מצמצמות את יכולת התנועה שלנו במרחב, אבל דווקא בשעה כזאת, כשחשיבותו של הקשר האישי מתגלה, אנו מנסים לפצות על המרחק הפיזי בדרכים יצירתיות. 

נמשיך לשלוח אליכם מדי בוקר מייל יומי ובו ריכוז חומרי הלימוד של אותו היום, כמו כן יישלח קישור לטופס "מה נשמע" כיתתי, שנבקש שתקפידו עם הילדים על מילויו. למייל יצורפו גם עדכונים נוספים המשתנים מכיתה לכיתה.

שיתוף הפעולה שלכם, ההורים, חשוב לנו מאד כעת. אנחנו מבינים שאלו ימים מורכבים עבור הילדים ועבור המשפחה כולה ומחזקים את ידיכם. ברור לנו שלעיתים קשה לשמר שגרת לימודים ושהלמידה המתקיימת מרחוק לא מהווה תחליף ללמידה שאליה הורגלנו בביה"ס, אבל אנחנו רואים חשיבות רבה בתרגול ומבקשים להתייחס ברצינות למשימות הנשלחות ולהתקדמות של ילדיכם, כדי שביום החזרה לשגרה המיוחלת לא יצטרכו לצמצם פערים גדולים מדי.

ומילה לילדים שלנו – ביה"ס עומד ריק וממתין לכם שתשובו למלא את הכיתות והמרחבים בצחוק ובחיוכים שלכם. מקווה שאתם ממשיכים לחייך גם בימים אלו ומזכיר שאנחנו כאן עבורכם, בכל עניין.

אוהבים ומתגעגעים,

רועי וצוות שבילי רעות

Comments